Бьюті меню
Процедури, які дійсно дають результат
Найкорисніши процедури для Вашої краси
Поверхневий пілінг P.S.F Expert Dermapeels Casmara new
1 година і 15 хвилин
1500 грн
Інноваційний антивіковий пілінг, який дуже делікатно оновлює шкіру, без помітного лущення, при цьому має потужну стимулюючу дію, завдяки якій ми отримуємо вражаючу антивікову дію. Пілінг тотально оновлює шкіру, прибирає та пом'якшує зморшки, покрашує колір обличчя, надає прожності шкірі. Це не просто пілінг, це повноцінна процедура: крім пілінгу в процедуру входить бустер, який має антиоксидантну, зволожуючу, відновлюючу дію та маска систми Peel Off, яка дарує приємну прохолоду, зволоження та відновлення після процедури. До складу пілінгу входить піровиноградна, янтарна, ферулова кислоти.

При оплаті курсу з 5 процедур діє знижка 20%, вартість процедури зі знижкою - 1200 грн (6000 грн за абонемент з 5 процедур).
Поверхневий пілінг S.A.S Expert Dermapeels Casmara new
1 година і 15 хвилин
1500 грн
Інноваційний пілінг для молодої, жирної, комбінованої шкіри. Він дуже делікатно оновлює шкіру, без помітного лущення, при цьому матує, очищує та зменшує пори, прибирає плями після прищів та зморшки. Це не просто пілінг, це повноцінна процедура: крім пілінгу в процедуру входить бустер, який має антиоксидантну, зволожуючу, відновлюючу дію та маска систми Peel Off, яка дарує приємну прохолоду, зволоження та відновлення після процедури. До складу пілінгу входить шикимова, азелаїнова, саліцилова кислоти.

При оплаті курсу з 5 процедур діє знижка 20%, вартість процедури зі знижкою - 1200 грн (6000 грн за абонемент з 5 процедур).
Мікронідлінг від Casmara (Іспанія)
60 хвилин
3800 грн

Кажуть, що зараз це найпопулярніша процедура в Європі.
Вводимо активний концентрат (5 мл) від Casmara за допомогою апарату Activator Pen, який робить мікропроколи (від 0.2 мм до 2мм). Завдякі цій методиці і сучасним конценратам ми отримуємо видимий ефект вже після першої процедури.
Є три концентрати:
  • -антивіковий - потужна дія проти зморшок (ефект ботоксу, але міміка залишається вашою природною), ліфтинг, глибоке зволоження шкіри;
  • вітаминний - потужна дія на зволоження, енергію шкіри, сяйво шкіри з середини, ефект "здорового обличчя", антиоксидантна дія;
  • проти пігментації - бореться з пігментацією разного виду, потужна ативікова дія.

В кінці кожної процедури наносимо фірмову альгінатну маску Casmara для чутливої шкіри.
Мікронідлінг робимо на шкірі обличчя, під очима та шиї.

(при оплаті курсу з 4х процедур зразу - діє 10% знижка, вартість 4х процедур зі знижкою - 13680 грн)
YOGA FACA
60 хвилин
950 грн
Yoga Face масаж в поєднанні зі зволожуючою маскою від Genosys
Масаж знімає м'язові затиски, спазми, робить м'язи обличчя більш еластичними. Це м'який релакс масаж, який підходить навіть вагітним, чудово розслабляє. В цій техниці масажу крім рук, ми використовуємо спеціальний масажний м'ячик, який дозволяє більш рівномірно впливати на м'язи. За рахунок масажу зменшуються зморшки на лобі, носогубні складки, зморшки маріонетки (від кутів губ знизу), гусячі лапки, моршки на носі.
Маска від корейского бренду Genosys чудово доповнює масаж, глибоко зволожує шкіру, дає ефект ліфтингу, шкіра виглядає гладенькою, свіжою та підтягнутою.
За вашим бажанням, ми можем нанести легкий тональний крем після процедури (DD,CC, EE ), щоб ще більше підкреслити красу вашої шкіри.

Хіромасаж обличчя
60 хвилин
750 грн
Наш фірмовий масаж. Радимо його всім, хто хоче покращити овал обличчя, підняти щоки, додати шкірі пружності і гарного кольору. Мімічні зморшки стають менш помітними.
Масаж за жаке
30 хвилин
380 грн
Масаж для жирної та комбінованої шкіри. Допомагає очистити пори, вирівняти текстуру шкіри, позбутися плям від прищів, робить колір обличчя гарним та свіжим.
Класичний масаж
30 хвилин
380 грн
Масаж покращує колір обличчя, зменшує зморшки, особлива увага приділяється зморшкам на лобі.
Масаж пластичний
30 хвилин
380 грн
Чудовий масаж для пружності шкіри, ефект ліфтингу видно після першої процедури.
Масаж Digi Esthetique від Sothys

40 хвилин
600 грн
Фірмовий масаж від відомої французької компанії-виробника професійної косметики. Масаж поєднує в собі лімфодренажний ефект (зменшує набряки) та антивікову дію. Особлива увага приділяється шкірі навколо очей.
Ультразвукова чистка обличчя
40 хвилин
600 грн
Рекомендуємо для сухої і нормальної шкіри. В процедуру входить гідруючий (розм'якшуючий) гель, чистка ультразвуковим скрабером, крем порозвужуючий.
Чистка обличчя механічна

1 година
750 грн
Рекомендуємо для комбінованої, проблемної, жирної шкіри. В процедуру входить гідруючий (розм'якшуючий) гель, механічна чистка, крем порозвужуючий.
Чистка обличчя комбінована
1 година
800 грн
Особливо показана для шкіри з широкими порами, великою кількістю закритих і відкритих комедонів. В процедуру входить гідруючий (розм'якшуючий) гель, ультразвукова та механічна чистка, крем порозвужуючий.
LUX процедура очищення шкіри Purifying від Casmara (Іспанія)

1 година 15 хвилин
з механічною чисткою обличчя - 1 година 30 хвилин
1350 грн/ 1600 грн з чисткою обличчя
Чистка обличчя + догляд (2 в 1). В процедуру входить 2 етапна очистка шкіри (м'який фруктовий пілінг та концентрат для відкриття пор), киснева маска, масаж обличчя, альгінатна маска. Можливий варіант як з механічною чисткою, так і без. Для детокс курсу радимо 4 процедури (1 процедура в тиждень). Додому ви забираєте концентрат для відновлення шкіри в домашніх умовах (входить у вартість процедури).
догляд "Detox Energie™ " від Sothys
1 година 15 хвилин

1940 грн
Розкішний догляд, який одночасно очищує шкіру і дає енергію. Після процедури шкіра не тільки має гарний колір та більш рівномірну текстуру, але наче випромінює світло з середини. Ця процедури відрізняється від аналогів своїм сучасними інгредієнтами. Так, наприклад, лабораторія Sothys 4.5 роки шукала спосіб добутку екстракту бузини, який би робив його найефективнішим.

В процедуру входить маска для очищення шкіри з ензимами (підходить навіть вагітним), масаж "енергія" - спеціально розроблений для цієї процедури, масаж "Digi esthetique", дві маски. до складу одніє з якою входить порошок вітаміну С, який додається у кремоподібну фазу безпосередньо перед нанесення - це забезпечує гарний колір шкіри та позитивно впливає на судини, друга маска - альгінатна, дає гарний ефект ліфтингу, зменшує зморшки.

Процедура дозволяє механічно видалити чорні цятки (за потребою і вашим бажанням).

Цю процедуру можно робити як курсом, так і окремо. Її буде дуже корисно зробити перед курсом активних процедур, також це чудова процедура "на вихід".
Глибоке очищення шкіри від Institut Esthederm (Франція)
30 хвилин
600 грн
Процедура для глибокого очищення шкіри без механічного втручання. В процедуру входить всесвітньо відома маска Osmoclean, яка немов пилосос тягне забруднення на поверхню шкіри. 2-й етап процедури - маска "Осмодерліз", яка працює як гомаж, прибираючи забруднення з поверхні шкіри. Шкіра стає світлішою і немов сяє з середини.
Догляд "Skin sensation" від Casmara (Іспанія)
1 година і 10 хвилин
1480 грн
Безін'єкційна мезотерапія. Цей догляд надає шкірі всі необхідні вітаміни та мікроелементи. Радимо навіть для дуже чутливої шкіри. В цей догляд входить м'яке масло для делікатного очищення шкіри, массаж по концентратам, та фірмова золота альгінатна маска від Casmara для зволоження шкіри та помітного ліфтинг ефекту. Процедура чудово відновлює шкіру. Радимо в зимовий період. Додому ви забираєте концентрат для продовження ефекту в домашніх умовах (входить у вартість процедури).
Догляд "Ocean Miracle" від Casmara - ліфтинг обличчя та глибоке зволоження
1 година і 15 хвилин
1480 грн
Монодозний (всі засоби упаковані в індивідуальну упаковку, яка відкривається при вас) догляд від відомого Іспанського бренду. Цей догляд отримав сертифікат ECOCERT так, як він є екологічно чистим. Всі інгредієнти в цьому догляді мають морське та океанічне походження. В догляд входить очищення, сироватка, концентрат, крем, по якому ми робимо іспанський масаж, альгінатна маска, яка стає електродом і підключається до апарату іонізації, для кращого проникнення активних інгредієнтів. Додому ви забираєте концентрат для продовження ефекту в домашніх умовах (входить у вартість процедури).
Поживний догляд "Інтенсивний з Q10" від Casmara (Іспанія)
1 година 30 хвилин
1400 грн
Справжній подарунок для сухої шкіри та шкіри з тьмяним кольором обличчя, з недоліком енергії. Догляд глибоко живить шкіру, три види вітаміна С у складі засобів роблять колір обличчя свіжим, зміцнюють судини. Creatine, який входить у склад, стимулює метаболізм. Радимо цей догляд після пілінгів та інших агресивних процедур для відновлення. У процедуру входить массаж обличчя, сироватка, концентрат, крем, альгінатна маска. Додому ви забираєте концентрат для продовження ефекту в домашніх умовах (входить у вартість процедури).
Догляд "Renovation" від Casmara (Іспанія)

1 година 30 хвилин
1650 грн
Цей догляд спеціально розроблений для шкіри після 30 років, при появленні перших мімічних зморшок. Якщо Ви починаєте думати про ботокс, спочатку радимо спробувати цей догляд. Також він показан для сухої, тонокої шкіри, при проявах пигментних плям. У догляд входить глибоке очищення шкіри, концентрат, сироватка, крем, массаж та альгінатна маска. Додому ви забираєте концентрат для продовження ефекту в домашніх умовах (входить у вартість процедури).
Догляд "Shine stop" від Casmara (Іспанія)
1 година 10 хвилин
1300 грн
Програма розроблена для шкіри з акне, жирної та комбінованої шкіри. Цей догляд очищує шкіру, звужує пору, надає протизапальну дію, зволожує шкіру. Після процедури шкіра виглядає матовою, більш здоровою, прищі стають менш помітними. Ефект помітно зразу, тому це чудова процедура "на вихід". До процедури входить глибоке очищення, себонормалізуючий гель, гідроматуючий крем, абсорбуюча альгінатна маска. Додому ви забираєте концентрат для продовження ефекту в домашніх умовах (входить у вартість процедури).
Унікальний догляд "Age Defense" від Casmara (Іспанія)

1 година і 15 хвилин
1900 грн
У цьому догляді поєднанні найсучасні технології: синбіотики (про та пребіотики) для відновлення корисної сапрофітної флори на шкірі, відновлення імунітету шкіри, радимо цей догляд тоді, коли інші засоби не допомагають. До складу догляду входить альгінатна маска 4 покоління, яка стає електродом і підключається до апарату іонізації. У цього догляду чудова антивікова дія. До складу процедури входить масаж обличчя. Додому ви забираєте концентрат для продовження ефекту в домашніх умовах (входить у вартість процедури).
Відбілюючий та антивіковий догляд " ADVANCED NACAR" від Casmara

1 година 30 хвилин
1900 грн
Усуває пігментні плями без лущення шкіри. Освітлює шкіру, зволожує, сильна антивікова дія. Цей догляд підходить як жінкам так і чоловікам. В догляд входить м'який пілінг, концентрат, сироватка, крем, масаж, перламутрова альгінатна маска. Додому ви забираєте концентрат для продовження ефекту в домашніх умовах (входить у вартість процедури).
Догляд навколо очей "Eye Perfection" від Casmara (з ензимним пілінгом).
1 година та 15 хвилин
1200 грн
В цьому догляді поєднанні рослині екстракти, фактори росту та технологія, заснована на карбоксітерапії.
В процедурі використовується апарат для пресотерапії Eye Perfection Glasses. В процедуру входить ензимний пілінг, м'який пілінг з інтенсивною оновлюючею дією. Унікальність цього пілінгу, в поєднанні ензимів та антиоксидантів (апельсинові гранули, біофлавоноїди з мікрокапсулами лохини. Також цей догляд відрізняється 2 новими масками системи Peel off, масажем, омолоджуючим кремом з Retinol-V.

Коли хочеться дійсно ефективну процедуру, направленну на покращення стану шкіри навколо очей, яка вирушує і проблеми зморшок, і темних кіл, набряків, птозу в цій зоні, то ми радимо саме цю процедуру.

Догляд антивіковий "INFINITY" від Casmara
1 година і 30 хвилин
1900 грн
Неперевершена "Машина часу" для вашої шкіри. Дуже крутий результат навіть після 1 процедури. Новинка цього року. В процедуру входить 6 етапів в салоні і 2 для домашнього догляду. В склад входить Eternal Beauty - інгредієнт з геномною технологією, попереджує скорочення теломер, які захищають ДНК та перешкоджає деградації в процесі старіння. Ще в склаж входить екстракт Шардоне, альбиция ленкоранська, Melatonin, едельвейс, 5 факторів клітинного росту, лаванда.
Додаткові інгредієнти до Вашої процедури., додаємо за Вашим бажанням. Чудово поєднуються з масажами і чистками.
Маска з прополісом від Institut Esthederm (Франція)
15 хвилин
250 грн
Чудово заспокоює навіть саму чутливу шкіру, завдяки прополісу знімає запалення, звужує пори та вирівнює текстуру шкіри, матує, але не пересушує. Улюблена маска нашого ведучого косметолога :)
Маска альгінатна Renew (Ізраїль)
20 хвилин
250 грн
Чудово заспокоює шкіру, зволожує, звужує пори і знімає почервоніння, зменшує зморшки і покращує колір обличчя.
Маска альгінатна Casmara (Іспанія)
20 хвилин
450 грн
Мабуть, найкраща альгінатна маска в світі. Порошок розводиться спеціальним гелем, завдяки чому маска дуже пластична. Вона чудово знімає почервоніння, звужує пори, зменшує зморшки, шкіра стає більш пружною, прискорює відновлення шкіри після чистки. Наноситься на шкіру навколо очей, завдяки чому відновлює цю делікатну зону. Ми від неї в захваті.
Маска "Кокон" від Institut Esthederm (Франція)
20 хвилин
250 грн
Маска відновлює шкіру, завдяки олії ши та солодкого мигдалю чудово живить шкіру, ксилитол, який входить у склад маски, забезпечує поглинання вологи з повітря, пригнічує дію ферменту, який руйнує гіалуронову кислоту. Особливо радимо цю маску для сухої, нормальної, чутливої та комбінованої шкіри взимку. Чудово комбінується з масажем обличчя.
Концентрат від Casmara (Іспанія) (4 мл)
320 грн
Концентрат підбираємо за типом шкіри. Наносимо за допомогою масажу обличчя (10 хвилин). Чудово поєднується з альгінатною маскою.
Концентрат від Institut Esthederm (Франція) 3 мл
300 грн
Концентрат підбираємо за типом шкіри. Наносимо за допомогою масажу обличчя (10 хвилин). Чудово поєднується з маскою.
Підготовка шкіри до процедури + крем для завершення
100 грн
Цю сумму ми додаємо тільки, якщо ми складаємо процедуру для Вас повністю з "додаткових інгредієнтів". До основних процедур вже входить у вартість демакіяж та крем.
Консультація косметолога
30 хвилин
250 грн
Консультація Ірини Саханди
60 хвилин
1000 грн
Глибоке очищення шкіри від "Casmara"
10 хвилин
150 грн
Тройна дія цього засоби допомогає глибоко очистити шкіру
Made on
Tilda